pl | en

ISOTEK AQUARIUS

Już od dłuższego czasu informujemy, iż wzmacniacze mocy czerpią wiele korzyści z czystej linii zasilającej. Informacja ta bazuje na naszych badaniach, iż każdy komponent systemu o wiele lepiej pracuje z filtrami specjalnie dla niego zaprojektowanymi. Odczuliśmy, że nie wystarczy izolować komponent tylko od zakłóceń linii zasilającej. Nasze badania dowiodły, iż gdy komponent pobiera energię jednocześnie zakłóca działanie linii zasilającej, tak jak każde urządzenie, które posiada zasilacz.
Istotek Aquarius jest filtrem sieciowym należącym do naszej najnowszej serii EVO3. Aquarius jest nie tylko pod każdym względem lepszy od swoich poprzedników, ale także cechuje się odświeżoną estetyczną obudową.
Aquarius posiada dwa wysokoprądowe 16 A gniazda służące do zasilania urządzeń o dużej mocy takich jak wzmacniacze czy kolumny aktywne oraz cztery 5 A gniazda służące do podłączenia urządzeń średniej mocy takich jak odtwarzacze CD, DVD itp.


Gniazda wysokoprądowe są zabezpieczone za pomocą bezpieczników termomagnetycznych co pozwala na prawie nieograniczone impulsy prądowe, a same obwody wewnętrzne mogłyby zasilać urządzenia o mocy nawet 4600 W!
Cztery średnioprądowe gniazda są filtrowane za pomocą technologii Istotek „Adaptive-Gating”. Ich zabezpieczenie stanowią standardowe łatwo wymienialne bezpieczniki.
Łączna moc podłączonych urządzeń może wynosić nawet 3680W! Aquarius posiada także bardzo skuteczne zabezpieczenie przed przepięciami o maksymalnym prądzie aż 67,500A. Solidność urządzenia potwierdza także jego waga wynosząca 9kg.

Cena Istotek Aquarius wynosi 4500 zł. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.isoteksystems.pl

Źródło: Voice