pl | en

Synergy Hi-Fi 6F3

Witam!

Miałem przyjemność przeczytać Pański test wzmacniacza lampowego Synergy Hi-Fi 6F3 i bardzo zainteresowałem się jego kupnem. Ponieważ do tej pory nie miałem dużego kontaktu z lampami a poszukuję czegoś małego i sympatycznego i w sumie nie kosztującego wiele z dobrą relacją brzmienia do ceny, lampka służyła by do słuchania "nocnego" takich gatunków jak elektroniki jazzu ewentualnie popu dlatego chciałem się zapytać czy ten wzmacniacz jest bezpiecznym zakupem?
Monitory jakie chciałbym wykorzystać tymczasowo to podstawowy model z oferty Chario Silhouette 200, które obecnie grają z Arcamem Solo Mini w dość małym pokoju 14 m2. Czego oczekuję od tej lampki to większej barwy większej plastyki ale bez zamulenia czy popadania w skrajność ocieplenia spowolnienia ale lubię cieplejszą stronę brzmienia niż ostrzejszą, z testu wyczytałem że takie cechy posiada ta lampka , moje pytanie też dotyczy sposobu zamawiania, są dystrybutorzy którzy sprzedają ten wzmacniacz bezpośrednio na terenie europy , bo w Polsce nie ma do tej pory takowej możliwości, jak wygląda zakup takiego wzmacniacza? Rozumiem, że istnieje ryzyko iż transport może uszkodzić np. lampy i czy potem można je gdzieś ewentualnie nabyć już u nas?

Pozdrawiam
MichałWitam!

Jeśli chodzi o lampy, to tego typu raczej nie ulegają uszkodzeniu. Jakby co, to można je zamówić w Synergy bez problemu. A warto, bo to naprawdę bardzo fajny wzmacniacz. Proszę zapytać polskiego dystrybutora firmy (dane w teście), jak wygląda sprawa z zakupem – z tego, co wiem, to są jakieś problemy związane z CE. Z Chario zagra to naprawdę fajnie – dokładnie tak, jak pan sobie to wyobraża.

Pozdrawiam
Wojciech Pacuła