pl | en

MAM SOULNOTE A-2, ALE MOŻE A-3?


Witaj Wojtku!

Wesołych świąt dla Ciebie, jeśli tylko przeczytasz to na czas…

W każdym razie chciałem tylko napisać Ci e-mail po przeczytaniu recenzji SoulNote A3, jak zwykle dobra recenzja! Właściwie kupiłem model A-2 se po naszej ostatniej wymianie maili i jestem z niego bardzo zadowolony. „Ulepszyłem” go, kupując do niego lampowy przedwzmacniacz Luxman CL38uc, aby mieć w swoim systemie lampy, i zmodyfikowałem go za pomocą cynowanych kondensatorów Duelund. Połączenie jest naprawdę dobre, w wielu aspektach nawet lepsze od mojego wzmacniacza Wavac 300B. Myślę, że są równe pod względem ogólnej przyjemności słuchania.

W każdym razie nie spieszy mi się z „aktualizacją”, ale chciałem tylko zapytać, czy myślisz, że nowy A3 jest naprawdę krokiem do przodu w stosunku do A2? Minęło trochę czasu, odkąd ostatni raz go słuchałeś i nie, nie mam teraz pieniędzy, żeby kupić go jako nowy egzemplarz. :D

Ale jeśli jest naprawdę dobry, mogę poczekać, aż będzie dostępny jako używany wzmacniacz w nadchodzących latach...

Z wyrazami szacunku
Jarkko
Finlandia


Hehe (to chichot po polsku:) Jarkko,

A-2 jest świetny, ale A-3 to coś innego pod każdym względem. Wierzę, że mniejszy system, tylko z A-3, będzie znacznie lepszy niż jakakolwiek kombinacja z A-2, pomimo tego, że jest tak dobra. Ale... Z mojego punktu widzenia szybkie zmiany to najgorsze, co można zrobić. Nie ma wówczas czasu na cieszenie się tym, co masz w dłoni. I to zabija całą radość. I zawsze są lepsze rzeczy do roboty :) Więc: tak, A-3 byłby lepszym wzmacniaczem, ale może za jakiś czas - rok lub dwa. Teraz nie popełnij błędu, zmieniając coś, z czego jesteś zadowolony :)

Wszystkiego dobrego na Święta dla siebie i swojej rodziny z gorącego (+10⁰ C) Krakowa,
Wojtek