pl | en

DZIWNA PRZYPADŁOŚĆ PILOTA


Witam, Panie Wojtku!

Na wstępie pozwolę sobie Panu podziękować za skontaktowanie mnie z Pana synem. To bardzo grzeczny i niezwykle kulturalny młody człowiek. Może być Pan z niego dumny!

A teraz pozwolę sobie zadać Panu pytanie. A mianowicie chodzi mi o dziwną przypadłość odtwarzacza CD, który nie zawsze reaguje na pierwszą komendę pilota zdalnego sterowania (po drugim przyciśnięciu przycisku na pilocie zdalnego sterowania, wybrane funkcje realizowane są zawsze). Dodam, że to nie jest ani kwestia baterii, ani pilota, bo przy całkowicie nowym (czyli innym) pilocie zdalnego sterowania z nowymi bateriami, dzieje się to samo. Odtwarzacz CD już do nowości tak miał.

Czy w Pana recenzenckiej karierze spotkał się Pan z czymś takim?

Pozdrawiam
Marcin


Witam,
miło mi, przekażę synowi :)


Co do pilota, to tak, mój Ayon też tak reaguje. Dlaczego tak jest - nie wiem. Być może coś się w samym pilocie już wytarło albo zabrudziło. Ale żeby to zweryfikować trzeba by pożyczyć nowy pilot, a na to nigdy nie mam czasu :)

Pozdrawiam
Wojtek Pacuła
Panie Wojtku,

bardzo dziękuję za błyskawiczną odpowiedź!

W przypadku, który Panu opisuję, zarówno przy kompletnie nowym (dopiero co przesłanym przez producenta), jak i przy starym pilocie (dotychczas użytkowanym), efekt jest identyczny, więc to nie jest kwestia pilota (że coś się w nim zabrudziło lub wytarło - jak mogło być w przypadku Pana pilota), tylko problem odtwarzacza CD. I stąd moje pytanie, czy z czymś takim się Pan już spotkał w przypadku jakiegoś odtwarzacza CD.

Pozdrawiam,
Marcin
Oprócz mojego - nie, ale w takim razie to wygląda na jakiś błąd w oprogramowaniu.
WP
Panie Wojtku,

pewnie już Pan tak zrobił, a jeśli nie, to pierwszy ruch w przypadku, gdy Ayon nie reaguje na komendy pilota zdalnego sterowania to wymiana baterii w pilocie na nowe.

Jeśli to nie pomoże, to oczywiście konieczne jest ściągnięcie nowego pilota zdalnego sterowania od producenta.
W przypadku, który Panu opisuję, to jednak przypadłość samego urządzenia (odtwarzacza CD) i bynajmniej nie jest to urządzenie marki Ayon...

Pozdrawiam i dobrego dnia Panu życzę, dziękując za jak zawsze interesujące artykuły Pana autorstwa!
Marcin

O dzięki za tip :)
Wojtek Pacuła