pl | en

KOLUMNY DO WZMACNIACZA CIRCLE LABS


Dzień dobry Panie Wojciechu!

Po czterech latach zwracam się do Pana jako autorytetu dla mnie i wielu moich znajomych z prośbą o poradę.
Jestem już znacznie dalej w mojej przygodzie z audio, ale tym razem potrzebuję chyba ważniejszej porady.
Prawie cały sprzęt został wymieniony co jest dosyć naturalne :) W tej chwili mam zestaw dzielony Circle Labs, Gramofon Transrotor Fat Bob TMD, streamer Ayon S 10 MK II, dobre okablowanie Siltech Legend 680 i dużo muzyki z plików bardzo dobrej jakości, ale zostały mi kolumny 3 A Reference, które są najsłabszym ogniwem w systemie.

Nie jestem w stanie posłuchać kolumn o których czytam, również z braku czasu. Miałem w domu Dynaudio Contour 30 i zagrały nieźle, ale oczekiwałem czegoś więcej z takim zestawem. Jeżeli znajdzie Pan kilka minut proszę o podpowiedź co powinno fajnie zagrać z Circle Labem. Mój przedział cenowy to jakieś 40 000 PLN. Słucham jazzu, smooth jazzu, rocka, a moja żona co bardzo ważne zaczyna od Diany Krall i idzie zawsze w tym kierunku.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam muzycznie,
Krzysztof


Witam panie Krzyśku!

Nooo, ładny system pan zakumulował :) I rzeczywiście, kolumny to ostatni element do zmiany. Gdybym to ja robił, to wybrałbym Harbethy M30 w najnowszej wersji, z jakimiś dobrymi podstawkami. Albo, druga opcja, to Spendory D 7.2. Obydwie drogi super, naprawdę będzie bardzo dobrze. No i jest jeszcze jedna opcja, polska - Qualio IQ. Tańsze, ale dlatego, że są sprzedawane bezpośrednio przez firmę. I wśród tych trzech opcji bym się poruszał :)

Pozdrawiam serdecznie
Wojtek Pacuła
Witam!

Bardzo dziękuję za podpowiedź Splendory D7.2 to był mój pierwszy wybór :)

Wszystkiego dobrego,
Krzysztof