pl | en

Firestone – płać tylko za dźwięk!

Sklep RMS.pl, jeden z największych w Polsce sklepów internetowych w branży sprzętu i akcesoriów audio-video oraz hi-fi został wyłącznym importerem i sprzedawcą marki Firestone.

Prosty wygląd, bogate brzmienie
Dzięki postępującej miniaturyzacji sprzęt audio może być mniejszy niż kiedykolwiek, ponadto może przybrać maksymalnie proste i funkcjonalne formy. Przekonanie to przekłada to się zarówno na jakość zastosowanych komponentów jak i samą budowę sprzętu od Firestone'a. Podstawą każdego produktu Firestone są komponenty najlepszych światowych producentów takich jak Texas Instruments.

W przeciwieństwie do innych producentów Firestone chwali się niewielkimi rozmiarami swoich urządzeń podkreślając ich funkcjonalność, możliwość łatwego przenoszenia i oszczędność miejsca.

Oferta Firestone to między innymi:
- przetworniki cyfrowo-analogowe (DAC) z USB: Fubar2, Spitfire MKII, iLoveTW
- wzmacniacze słuchawkowe z przetwornikiem cyfrowo-analogowym (DAC): Fireye2, Fubar3, Fubar4, Libby
- kompaktowe wzmacniacze stereo, (także w wersji z DAC USB): BigJoe2, BigJoe3, BigJoe4, Rubby
- wzmacniacze słuchawkowe: Cute Beyond, Cute Curve
- przenośne wzmacniacze słuchawkowe do odtwarzaczy MP3: Fireye Mini, Fireye1
- konwerter USB DAC oraz USB ADC: FubarIO
- przedwzmacniacz stereo z pilotem: MASS
- przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC: Korora
- zewnętrzny procesor cyfrowy 24bit/96 kHz: BRAVO

O firmie
Firestone to debiutujący w Polsce producent miniaturowego sprzętu audio klasy Hi-Fi. Dzięki znakomitemu współczynnikowi jakości do ceny sprzętu Firestone jest częstym wyborem zarówno wśród audiofilów jak i fanów PC Audio, którym zależy na maksymalnym podniesieniu jakości dźwięku w ramach swojego systemu. Firestone działa w największych krajach Europy, Kanadzie, USA oraz większej części Azji.


Źródło: Sklep RMS.pl