pl | en

NP30 Cambridge Audio – wyzwól potencjał muzyki z komputera

Nowe urządzenie Cambridge Audio zrewolucjonizuje odtwarzanie muzyki przechowywanej w komputerze lub na dysku sieciowym, umożliwiając przesył i dekodowanie sygnału o jakości 24 bity.
Korzystając z serwera uPnP, NP30 natychmiast łączy się z siecią domową, przy minimalnych ustawieniach, dając natychmiast wyjątkowe rezultaty. Dodatkowo, NP30 potrafi przywołać ponad 20000 stacji radiowych i serwisów muzycznych z całego świata. Jest przy tym urządzaniem wyposażonym w łatwe i czytelne menu, które może być sterowane poprzez aplikacje UuVol.

Więcej niż cool…

Przedstawiamy UuVol, platformę, która jednoczy to wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się ulubioną muzyką z różnorodnych źródeł cyfrowych w najlepszej możliwej jakości:

• UuVol umożliwia ustawienie i skonfigurowanie do 20000 stacji internetowych
• Bezproblemowo zarządza ulubionymi stacjami, serwisami streamingowymi i umożliwia natychmiastowy dostęp do komputera PC
• UuVol oferuje wygodne sterowanie poprzez aplikację załadowaną na twój iPhone lub iTouch
• Jest bramą do zawartości światowych zasobów muzyki jakości master-audio

Audio dynamit

Brzmienie audio jest w sercu wszystkiego w co wierzy Cambridge Audio, a perfekcyjnie zaprojektowana ścieżka sygnału cyfrowego i minimalizacja jittera gwarantują najlepszą jakość dźwięku. NP30 odtwarza szeroki wachlarz formatów audio, w tym MP3, AAC, WMA czy OGG, a dodatkowo można zasmakować lepszej niż CD jakości z 24 bitowych plików o częstotliwości próbkowania do 96 kHz w bezstratnych formatach WAV, PCM lub FLAC.

Odtwarzanie serwisów streamingowych

Muzyczne serwisy streamingowe, takie jak Rapsody czy Pandora nigdy nie były lepsze niż teraz, a jedną z mocnych stron NP30 jest możliwość bezpośredniego połączenia się z serwisami bez potrzeby komputera.

Łatwość użycia

Proste zarządzanie muzyką załadowaną na dysku twardym to dziecinna zabawa – zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo.
I tak dla jasności, jego niewielki rozmiar (tylko 27 cm szerokości) sprawia, że urządzenie wpasuje się w każde nowoczesne lub tradycyjne wnętrze. Zaprojektowany jako przyjaciel całej rodziny, stanowi logiczny i najłatwiejszy sposób na słuchanie muzyki z prywatnych zasobów i… zasobów całego świata.

Radio internetowe powraca do życia…

Wykorzystanie mocy UuVol sprawia, że 20000 stacji radiowych z całego świata skupia się w jednym niewielkim urządzeniu, w którym możemy podzielić cały dostępny zasób na kategorie, tytuły czy regiony. Przed włączeniem stacji do UuVol zostały one przetestowane pod względem jakości i dostępności. Ulubione stacje, ich dodawanie, zarządzanie itp. jest dziecinnie proste poprzez aplikację UuVol, dzięki której można decydować, która stacja zostanie dodana, a która na zawsze opuści szeregi naszych ulubionych. Już wkrótce aplikacja UuVol będzie dostępna w języku polskim.

NP30 dostępny w kolorze: srebrny, czarny

Cena NP30 – 2390 zł


Źródło: Audio Center Poland