25 Październik 2021

Ultrasone Signature

Nowa generacja słuchawek z linii Signature wraz z udoskonalonym systemem S-Logic 3

Źródło: Multimedia Intelligent Products

→ SŁUCHAWKI

Niemiecki producent słuchawek z Bawarii, wprowadza do swojej oferty nową wersję autorskiego systemu S- Logic 3.  Zastosowano w nim nowe rozwiązanie o nazwie firmowej „System Podwójnych Deflektorów”, które dbają o to, aby fala akustyczna równomiernie rozchodziła się bezpośrednio od przetworników.


Ultrasone_Signature_Pulse_02


W skład serii Signature wchodzą modele Signature Natural, Signature Master oraz Signature Pulse. Pierwsze dwa dedykowane są  użytkownikom studyjnym i audiofilskim, a Signature Pulse DJ-om.

S-Logic 3

System  S-Logic 3 oparty jest na geometrii przetwornika, która wykorzystuje naturalny kształt małżowiny usznej w taki sposób, aby uzyskać, jak czytamy w materiałach prasowych, „ dużo bardziej naturalne poczucie przestrzeni oraz holograficzne obrazowanie w niej źródeł pozornych”.


Ultrasone_Signature_Natural_03


System S-Logic 3 znacząco redukuje poziom emisji dźwięku przez słuchawki do otoczenia, co wraz z systemem niskiej emisji elektromagnetycznej sprawia, że słuchawki te są także bezpieczne w użytkowaniu

Signature Master

Najnowsze słuchawki Signature Master firmy ULTRASONE zostały zaprojektowane z myślą o studiach nagraniowych. Zastosowano w nich przetworniki z membranami mylarowymi napylonymi tytanem, o średnicy 40 mm. W ich konstrukcji użyto wytrzymałych tworzyw sztucznych. Pady, które są ręcznie wykonywane w Niemczech, adaptują się do kształtu ucha i głowy.

ULTRASONE.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
słuchawki

Więcej o...
ULTRASONE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer