29 Wrzesień 2018

Taga Harmony – NOWA STRONA INTERNETOWA

DYSTRYBUCJA

Źródło: POLPAK

Polskojęzyczna strona internetowa marki Taga Harmony jest już dostępna dla wszystkich użytkowników. Tak o jej wyglądzie i funkcjonalności wypowiada się Polpak, polski dystrybutor firmy:

„Miło nam poinformować, że właśnie uruchomiliśmy całkowicie nową stronę Taga Harmony w języku polskim. Strona wykorzystuje funkcjonalny, nowoczesny i przejrzysty interfejs, który jest przystosowany dla rożnych urządzeń […]. Teraz można szybko zlokalizować dowolny produkt poprzez wyszukiwarkę lub kategorie produktowe (według serii lub typu produktu). Poszerzyliśmy informacje o produktach (opisy, specyfikacje, technologię itd.), jak również dodaliśmy zakładkę ‚do pobrania’ z instrukcjami obsługi, sterownikami i innymi dokumentami. Bezpośredni link w górnej sekcji strony pozwala szybko przejść do strony logowania do naszego systemu B2B dla partnerów”.

Chętni mogą już teraz udać się na stronę Taga Harmony (TUTAJ) i samemu przekonać się o jej zaletach.Więcej o...
TAGA HARMONY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer