18 Marzec 2017

Taga Harmony DIAMOND B-60

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: POLPAK

Monitory Diamond B-60 to najnowsza propozycja od firmy Taga Harmony. Jak deklaruje producent, ich powstanie jest odpowiedzią na „ogromny sukces kolumn podłogowych Diamond F-200”.

Konstrukcja modelu B-60 bazuje na topowych technologiach dostępnych inżynierom z Taga Harmony. W śród nich warto wymienić autorskie rozwiązanie S-TLIE (Super Taga Low Interference Enclosures), będące rozwinięciem starszej technologii TLIE (Taga Low Interference Enclosures). W uzyskaniu wysokiej klasy dźwięku ma również pomagać obudowa; jest ona wykonana z sztywnych płyt MDF o grubości 18 i 15 mm. Ścianki kolumny są mocno zakotwiczone do tylnej podpory o grubości 75 mm, która wzmacnia całą konstrukcję. Warto również zwrócić uwagę na zakrzywiony kształt ścianek bocznych oraz płyty górnej; dzięki takiemu rozwiązaniu można obniżyć niechciane wibracje, dyfrakcje oraz zniekształcenia. Producent zwraca również uwagę na luksusowy wygląd swojego nowego wyrobu. Oko cieszyć ma naturalna okleina z afrykańskiego drewna, pokryta dziewięcioma warstwami lakieru.Więcej o...
TAGA HARMONY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer