14 Lipiec 2017

Nowości w firmie Taga Harmony (lipiec 2017)

KABLE

Źródło: POLPAK

Firma Taga Harmony ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży nowych kabli głośnikowych; światło dzienne ujrzały świeże przewody z serii Platinum oraz Azure.

Jak deklaruje producent, linia Platinum „jest przeznaczona do użytku w systemach hi-fi klasy premium”. Charakteryzuje się ona plecioną konstrukcją o niejednolitej powierzchni, dzięki czemu – jak podkreślają Polacy – udało się zredukować „do minimum przesunięcie fazowe związane z częstotliwością”. Sygnały różnej częstotliwości są przekazywane innymi ścieżkami, wobec czego wewnętrzne zakłócenia są maksymalnie zniwelowane, pozwala to również ograniczyć straty w zakresie wysokich częstotliwości. Serię tę zasilił kabel Platinum-18, który jest dostępny w dwóch wersjach: ośmio- oraz 16-żyłowej. Każda żyła wyróżnia się plecioną budową i jest wykonana z miedzi o wysokiej czystości (99,99%).

Również najnowsza linia w ofercie marki Taga Harmony – Azure – jest dedykowana „domowym systemom klasy premium”. Według łów producenta posiada ona „wielofunkcyjną, skręcaną i parzystą geometrię” i jest wykonana z miedzi o wysokiej czystości 99,99%. Co więcej, najnowsze kable Azure-12 charakteryzują się wysokiej gęstości polietylenową dielektryczną izolacją HDPE (nisko-stratną i nisko-pojemnościową), by zapewnić „doskonały dźwięk w całym zakresie audio”.Więcej o...
TAGA HARMONY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer