19 Marzec 2017

Taga Harmony nawiązuje współpracę z Arkiem Ogrodnikiem

INNE

Źródło: POLPAK

Polska marka Taga Harmony podjęła współpracę z Arkiem Ogrodnikiem, który zawodowo zajmuje się testowaniem i recenzowaniem sprzętu audio oraz projektowaniem i adaptowaniem dźwiękowym kolumn głośnikowych. Jak deklaruje producent, „ta współpraca pozwoli zaoferować wszystkim melomanom, jeszcze lepsze dźwiękowe wrażenia”.

„Arka Ogrodnika i markę Taga Harmony łączy pasja i zamiłowanie do najlepszego dźwięku. Naszym wspólnym celem jest tworzenie zestawów głośnikowych o bezkompromisowym dźwięku. Arek to znany i ceniony projektant oraz recenzent sprzętu audio, który – bazując na swojej olbrzymiej wiedzy, doświadczeniu i wyczuciu dźwięku – będzie brał udział w  projektach kolumn głośnikowych Taga Harmony, pozwalając osiągnąć jeszcze lepszą jakość brzmienia i umacniając pozycję marki jako jednego z liderów w produkcji urządzeń o świetnej relacji ceny do jakości! Jesteśmy dumni mając Arka Ogrodnika w naszym zespole projektowym” – powiedział Przemysław Kokociński, współzałożyciel marki Taga Harmony.

„Czuję się zaszczycony, nawiązując współpracę z polską marką Taga Harmony, a co za tym idzie z tworzącymi ją ludźmi, pełnymi pasji, pozytywnej energii i zaangażowania. Niewątpliwie jest to interesujący i przede wszystkim obiecujący projekt” – komentuje Arek Ogrodnik.Więcej o...
TAGA HARMONY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer