19 Kwiecień 2021

Reliable Corporation UberLight Flex

Lampy LED – pomoc przy odsłuchu płyt LP

Źródło: Reliable Corporation

→ LAMPA LED

Sprzedaż LP ostatnimi czasy eksplodowała na całym świecie. Rozpoznając związane z tym potrzeby firma Reliable wykorzystał ponad 17 doświadczenia w produkcji oświetlenia zadaniowego, aby to stworzyć unikalne i przemyślane rozwiązanie, z którego będzie mógł skorzystać każdy użytkownik gramofonu – lampę LED. Jej światło LED zostało dobrane pod kątem jak najlepszego oświetlenia płyty LP.


UberLight_Flex_3100TL


Podstawowe cechy

  • Ergonomiczny, nowoczesny design

  • Wygodne zasilanie USB

  • Głowica obrotowa 270°

  • Wytrzymała i elastyczna silikonowa gęsia szyja 26,5”, co eliminuje odbicia dźwięku

  • Nieoślepiające oświetlenie

  • Regulowana temperatura barwowa

  • Do 60 000 godzin użytkowania

▌  Opis

Zmorą wszystkich płyt jest kurz i często jest tak, że myślimy, że usunęliśmy cały kurz z winylu za pomocą pędzla do płyt lub myjki, prawda jest taka, że nie możesz usunąć tego, czego nie widzisz. Z UberLight Flex, powierzchnia LP jest rozjaśniona i pył, który na niej pozostał jest dobrze widoczny. Dla zapalonych kolekcjonerów ważne będzie również to, że dzięki lampie znacznie łatwiej odczytają informacje z „dead wax”. UberLight ™ Flex jest również niezwykle pomocny w znajdowaniu wstępnego rowka na płycie.


UberLight_Flex_Fixture_Color


Wszystkie modele UberLight Flex zostały zaprojektowane zgodnie ze standardem przemysłowym; długi i sztywny trzon jest niezwykle stabilny, a pokryty silikonem materiał jest wolny od rezonansów.

Dzięki dziewięciu różnym ustawieniom światła można dostosować temperaturę barwową i jasność do naszych upodobań i pokoju odsłuchowego – od relaksującego, ciepłego światła do energetyzującego chłodnego.

Cena i dostępność

Już od 49 USD za model 3100TL z zaciskiem i 79 USD za podstawę 4100TL. UberLight Flex jest teraz dostępny na stronie internetowej firmy Reliable.

www.RELIABLECORPORATION.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasowe

 Więcej o...
GRAMOFON

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer