25 Styczeń 2016

Raphael Varane ambasadorem firmy JBL

DYSTRYBUCJA

Źródło: SUPORT

Francuska gwiazda piłki nożnej – Raphael Varane – który na co dzień gra dla hiszpańskiego klubu Real Madryt oraz we francuskiej reprezentacji narodowej (na pozycji obrońcy) został Światowym Ambasadorem Marki JBL. W ramach globalnych akcji marketingowych oraz poszerzania świadomości marki zawodnik promuje produkty konsumenckie, profesjonalne oraz samochodowe.

Varane został uznany jednym z najbardziej obiecujących piłkarzy w Europie w 2014 roku oraz zaliczony do elitarnego grona trzech „Najlepszych Młodych Zawodników Pucharu Świata”. Jego wytrwałość, precyzja oraz wyjątkowe osiągnięcia były najlepiej widoczne kiedy grał w reprezentacji Francji w czasie Mistrzostw Świata FIFA 2014. Wszystko to, zdaniem firmy Suport – polskiego dystrybutora marki, „w prosty sposób uosabia najlepsze standardy odsłuchu JBL w każdej dziedzinie audio”.

„Energia, kreatywność i pasja Raphaela Varane’a sprawiają, że to idealny ambasador marki JBL spośród grona sportowców” – mówi Ralph Santana, Chief Marketing Officer w koncernie HARMAN. „Raphael Varane jest szanowany w swoim środowisku dzięki swoim osiągnięciom w ekstremalnych warunkach oraz technicznej precyzji na boisku. To jakość, która jest tożsama markom JBL czy HARMAN. Podobnie jak Raphael dostarcza emocji w czasie meczu piłki nożnej swoim kibicom, tak JBL rozpala miłośników audio najwyższej jakości doświadczeniem odsłuchu. Jesteśmy podekscytowani, że Raphael Varane dołączył do grupy ambasadorów naszej marki” – kontynuuje.

„Jako profesjonalny sportowiec reprezentuję na boisku swój kraj, każdy mecz musi być najlepszy w moim wykonaniu. Wiele rzeczy mnie inspiruje oraz pomaga mi się skupić w czasie treningów oraz przygotowań do największych meczów. Moi trenerzy, koledzy z drużyny, rodzina oraz muzyka to główne źródła inspiracji, by trenować i grać na najwyższym poziomie” – mówi Raphael Varane. Jak dodaje: „Muzyka motywuje mnie by zwiększać energię i koncentrację w czasie przygotowań do gry. JBL dostarcza zdumiewającą jakość brzmienia we wszystkich swoich produktach oraz doskonale wpisuje się w mój aktywny styl życia. Jestem zaszczycony dołączając do grona ambasadorów marki i dzieląc się swoją pasją z innymi miłośnikami muzyki”.

Varane dołączył do znakomitego grona światowych postaci będących ambasadorami marek koncernu HARMAN, wśród których znajdują się między innymi: Jerome Boateng – inny piłkarz i Mistrz Świata, Damian Lillard – dwukrotna gwiazda NBA All-Star, Stephen Curry – NBA All-Star i MVP 2015 (Most Valuable Player, czyli najbardziej wartościowy gracz), zespoły rockowe Maroon 5 i Linkin Park, czyli zdobywcy nagród GRAMMY, światowej klasy muzyk, producent, artysta i działacz humanitarny – Quincy Jones, hinduski kompozytor filmowy, producent, muzyk i piosenkarz – AR Rahman oraz międzynarodowej klasy pianista i Posłaniec Pokoju ONZ Lang Lang.

„Jako jeden z najlepszych młodych piłkarzy Pucharu Świata, Raphael jest na prostej drodze do wielkiej sławy w sporcie europejskim i już stał się wzorem do naśladowania dla swoich kolegów sportowców oraz fanów piłki nożnej na całym świecie” – mówi Michael Mauser, President of HARMAN Lifestyle Audio Division. „Jesteśmy podekscytowani mogąc rywalizować z pasją, zaangażowaniem i wydajnością Raphaela Varane’a, podobnie jak on czerpie inspiracje z muzyki” – kontynuuje.

Raphael Varane urodził się 25 kwietnia 1993 roku w Lille we Francji i jest zawodowym piłkarzem w hiszpańskim klubie Real Madryt oraz we francuskiej reprezentacji narodowej na pozycji głównego obrońcy. Uzyskał tytuł Najbardziej Obiecującego Młodego Gracza w Europie w 2014 roku oraz znalazł się w elitarnym gronie trzech Najlepszych Młodych Piłkarzy Pucharu Świata. Brał udział w finałach Ligii Mistrzów UEFA 2014 oraz w Pucharze Świata FIFA 2014.Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer