28 Maj 2018

Pro-Ject PRIMARY E

GRAMOFON

Źródło: Q21

Firma Pro-Ject, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie czarnym krążkiem, wprowadziła do sprzedaży nowy gramofon – Primary E. W zamierzeniu jest on propozycją przeznaczoną dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z winylem.

Tak o najnowszej konstrukcji Pro-Jecta wypowiada się salon Q21 (w którym gramofon ten jest już dostępny do odsłuchów): „Primary E to doskonałe wejście w świat analogowego brzmienia. Niech nikt nie da się zwieść niskiej cenie, gramofon ten budowany jest w Europie, z wysokiej jakości materiałów, a doświadczenie firmy sprawia, że wszystko idealnie ze sobą współgra – instalacja jest szybka i łatwa za sprawą fabrycznego ustawienia wszystkich parametrów”.

W odróżnieniu od podstawowej wersji Primary, nowy model wyposażony jest w silnik AC 230 V oraz wkładkę opartą na modelach Ortofon OM. Gramofon dostępny jest w kolorach czarnym, białym lub czerwonym. W standardzie posiada podkładkę z filcu oraz praktyczną pokrywę. Z pełną specyfikacją techniczną produktu można zapoznać się TUTAJ.Więcej o...
PRO-JECT

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer