05 Kwiecień 2018

Pro-Ject DEBUT III S-SHAPE

GRAMOFON

Źródło: VOICE

Firma Pro-Ject Audio Systems uzupełnia ofertę gramofonów z ramieniem typu S o nowy model oparty na sprawdzonym bestsellerze sprzedażowym – gramofonie Debut III. Gramofon ten, nazwany Debut III S-Shape, może pochwalić się wieloma ulepszeniami i specjalnymi elementami, takimi jak: wkładka Pick It 25A, nowe nóżki antywibracyjne z aluminium i absorbera  TPE czy ramię z aluminium o długości 8,6 cala.

Voice, polski dystrybutor marki, zwraca specjalną uwagę na wspomnianą wyżej wkładkę Pick It 25A. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym, jest ona „efektem długotrwałej i  ścisłej współpracy Pro-Jecta i duńskiego Ortofona”. Zbudowana została na podstawie wkładek wchodzących w skład serii OM (model 10); w konstrukcji użyto między innymi przewodów ze srebra.

Wraz z gramofonem dostarczany jest kabel Connect It E o długości 1,23 m, mata na talerz oraz pokrywa zabezpieczająca urządzenie przed kurzem. Gramofon jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Cenę Debut III S-Shape ustalono na 1590 zł.Więcej o...
PRO-JECT

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer