07 Czerwiec 2019

Horn Distribution częściowym dystrybutorem marki Pro-Ject w Polsce

DYSTRYBUCJA

Źródło: HORN DISTRIBUTION

Wraz z początkiem czerwca tego roku portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń audio.

Horn Distribution będzie dostarczał wspomniane produkty Pro-Ject do dużych sieci handlowych oraz dużych detalistów internetowych. Dotychczasowa reprezentacja marki w Polsce w kanale specjalistycznym pozostaje bez zmian – jest nią firmą Vocie.

Jak deklaruje Horn Distribution: „Rozszerzenie dystrybucji przez Horn odbywać się ma w nieobsługiwanych dotąd obszarach, co ma przyczynić się do dalszego rozwoju sprzedaży marki Pro-Ject i zwiększenia jej popularyzacji”.

Na sam koniec należy dodać, iż analogicznie do zakresu działań na terenie Polski rozpoczynamy dystrybucję produktów Pro-Ject na terenie Węgier i Litwy za pośrednictwem siostrzanych spółek Grupy Horn.Więcej o...
PRO-JECT

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer