10 Czerwiec 2016

Maurice Tryner przechodzi do Chord Electronics

INNE

Źródło: CHORD ELECTRONICS

Szeregi firmy Chord Electronics zostały niedawno zasilone przez jednego z najbardziej doświadczonych sprzedawców w branży audio – Maurice’a Trynera. Objął on funkcję UK Sales Managera i będzie „pomagał dealerom przy wielu nowych projektach w nadchodzących miesiącach”. Producent zwraca uwagę na ogromne doświadczenie Maurice’a, który w swoim CV może pochwalić się współpracą z KEF-em czy Naim Audio. Łącznie Tryner przepracował w branży audio ponad 27 lat.

Tak o swojej nowej pracy wypowiada się sam zainteresowany: „Jestem bardzo podekscytowany, mogąc dołączyć do ekipy Chord Electronics na stanowisku UK Sale Manager. Oferta tej firmy, od bestsellerowego Mojo do high-endowego DAVE-a, projektowana i konstruowana na miejscu, w Wielkiej Brytanii, daje mi wiele możliwości pracy na najwyższych obrotach. Jestem również zachwycony na myśl o pracy z inżynierami i designerami Chorda, których pasja i praca jasno pokazują, że zależy im wyłącznie na muzyce”.

O nowym transferze Chorda wypowiedział się też International Sales Manager, Colin Pratt, który dodał: „Bardzo mi miło powitać Maurice’a w szeregach Chorda, szczególnie w tak ekscytującym dla nas czasie. Jego 27-letnie doświadczenie w sprzedaży będzie bardzo pomocne w dalszym rozwoju firmy. Miałem już okazję z nim pracować i jestem bardzo szczęśliwy, że znów będę mógł to robić. Maurice będzie korzystał ze swojego szerokiego doświadczenia, by zacementować pozycję Chord Electronics jako wiodącego producenta high-endowych urządzeń audio w Wielkiej Brytanii”.Więcej o...
CHORD ELECTRONICS

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer