19 Grudzień 2018

Chord Electronics HUGO 2 CASE

Firma Chord Electronics poszerzyła swoją ofertę o dwa nowe kolory specjalnego case’u dedykowanego przetwornikowi cyfrowo-analogowemu/wzmacniaczowi słuchawkowemu Hugo 2. Mowa tu o wersjach czerwonej i czarnej.

Za projekt skórzanego case’u do Hugo 2 odpowiedzialni są John Franks, właściciel Chord Electronics, oraz Fumi Higashi z firmy VanNuys Inc. To właśnie ta druga firma podjęła się jego produkcji w swoich fabrykach w Tokio. Dzięki temu akcesorium Hugo 2 nie tylko będzie chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale i zyska na eleganckim, lifestyle’owym wyglądzie. Brytyjski producent zwraca tutaj uwagę na efektownie prezentujące się detale czarnego case’u w kolorze czerwonym.

Case do Hugo 2 jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena detaliczna w Wielkiej Brytanii wynosi 125 funtów (ok. 600 zł). Polskim dystrybutorem marki jest firma Audio Center Poland.Więcej o...
CHORD ELECTRONICS

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer