17 Kwiecień 2018

Nowa aplikacja kontrolna firmy Chord Electronics

APLIKACJA

Źródło: DAN GEORGE COMMUNICATIONS

Firma Chord Electronics udostępniła długo oczekiwaną aplikację Gofigure, która pozwala na szybkie i łatwe zarządzanie urządzeniem Poly (o samym urządzeniu można przeczytać więcej TUTAJ). Póki co aplikacja ta dostępna jest wyłącznie na system operacyjny iOS, użytkownicy posiadający smartfony czy tablety z Androidem muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Aplikacja Gofigure umożliwia bezproblemowe zarządzanie Poly – modułem do bestsellerowego przetwornika cyfrowo-analogowego/wzmacniacza słuchawkowego Mojo. Za jej pomocą możemy szybko skonfigurować nasz egzemplarz Poly, łatwo połączyć się z wybraną przez nas siecią Wi-Fi czy zarządzać pracą urządzenia.

Producent przygotował także instrukcję w PDF-ie, którą każdy może pobrać po kliknięciu w TEN link; z kolei TU należy udać się, by uzyskać informacje dotyczące update’owania Poly.Więcej o...
CHORD ELECTRONICS

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer