17 Wrzesień 2018

JBL XTREME 2

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Przenośny głośnik Bluetooth JBL Xtreme 2 dostępny jest w nowych kolorach – czerwonym oraz moro.

Głośnik Xtreme 2 został wyposażony w cztery przetworniki i dwie membrany pasywne. Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 10 000 mAh umożliwia pracę do 15 godzin. Ponadto JBL Xtreme 2 jest wyposażony w port USB do wygodnego ładowania innych urządzeń przenośnych. Wodoodporna obudowa wykonana została z trwałego materiału i posiada klasę wodoszczelności IPX7. Dzięki aplikacji JBL Connect+ można połączyć ze sobą bezprzewodowo ponad 100 głośników wyposażonych w funkcję JBL Connect+. JBL Xtreme 2 posiada ponadto metalowe obręcze, które u szczytu tworzą zintegrowane haki, a przy podstawie solidne, metalowe nóżki. Dodatkowo na pasku umieszczono otwieracz do butelek, co dodatkowo zwiększa wygodę korzystania z głośnika w drodze.

JBL Xtreme 2 poszerzył gamę kolorystyczną o wersję czerwoną i moro, jednak wciąż dostępny jest w kolorach niebieskim, zielonym i czarnym. Sugerowana cena detaliczna wynosi 1299 zł.Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer