31 Lipiec 2017

JBL T205

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Oferta firmy JBL została poszerzona o nowy model słuchawek dousznych – T205. Jak podaje firma Suport, polski dystrybutor marki, to „słuchawki pięknie się prezentujące, doskonale funkcjonujące i w przystępnej cenie”.

Model T205 wyposażony został w przetworniki o średnicy 12,5 mm, które zostały zamknięte w metalizowanej obudowie. Zdaniem polskiego dystrybutora, są one w stanie wygenerować „potężne, niskie tony”. W słuchawkach tych warto zwrócić także uwagę na ergonomiczne wkładki douszne, które mają pozwolić na komfortowe korzystanie z nich przez wiele godzin. Przyjemnym dodatkiem jest także jednoprzyciskowych pilot z mikrofonem, który umożliwia kontrolowanie odtwarzania muzyki, a także odbieranie połączeń telefonicznych. To właśnie te elementy, zdaniem Suportu, T205 ma dobrze sprawdzić się jako „codzienny towarzysz w pracy, domu i podróży”.

Słuchawki JBL T205 są już dostępne w sprzedaży. Do zestawu producent dołącza miękki futerał. Całość została wyceniona na kwotę 89 zł.Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer