17 Maj 2016

JBL T200A

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Firma JBL wprowadziła do sprzedaży nowe słuchawki douszne T200A. Jak podaje firma Suport, polski dystrybutor marki, konstrukcja tego modelu „czerpie z doświadczenia zdobytego podczas konstruowania jednych z najlepszych kolumn na świecie”.

By uzyskać brzmienie odpowiedniej jakości, inżynierowie pracujący dla JBL-a zdecydowali się na zastosowanie 9 mm przetworników współpracujących z technologią PureBass. To połączenie ma zagwarantować, iż „ulubiona muzyka zabrzmi dokładnie tak, jak brzmieć powinna”.

Firma Suport podkreśla również wysoką jakość wykonania i łatwą obsługę najnowszych słuchawek od JBL-a. Ich lekka konstrukcja ma zagwarantować wygodę i odpowiedni komfort podczas długotrwałego słuchania muzyki. Co więcej, model T200A został wyposażony w wbudowany w kabel pilot oraz mikrofon, dzięki czemu jego użytkownik może wygodnie odbierać i wykonywać połączenia.

Słuchawki JBL T200A są już dostępne w sprzedaży w cenie 79,99 zł. W zestawie, prócz samych słuchawek, znaleźć można trzy komplety końcówek (w rozmiarach S, M, L), kartę gwarancyjną oraz pokrowiec.

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia: 20 – 22 000 Hz
Impedancja: 16 omów
Czułość: 95 dB
Maksymalne ciśnienie akustyczne: 10 mW
Znamionowa moc wejściowa: 4 mW
Waga: 18 gWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer