21 Październik 2016

JBL T 450 ORAZ T 450BT

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Na polskim rynku pojawiły się właśnie nowe słuchawki JBL Seria T. Obejmuje ona pięć modeli, z których na szczególną uwagę zasługują JBL T 450 oraz JBL T 450BT. Jak deklaruje firma Suport, polski dystrybutor marki JBL, „oprócz doskonałego designu i najlepszego brzmienia, które gwarantuje JBL, ich atutem jest również cena”.

JBL T 450 to przewodowe słuchawki nauszne, które charakteryzują się lekką, wytrzymałą i składaną „na płasko” konstrukcją. Każda z nausznic skrywa w sobie przetwornik o średnicy 32 mm, które mają zapewniać  „potężny bas i doskonałe brzmienie”. Dodatkowym atutem nauszników jest możliwość szybkiego składania i bezpiecznego transportu. Słuchawki wyposażono w wytrzymały, płaski przewód, który się nie plącze i posiada jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem. Warto również dodać, iż użyte w projekcie lekkie materiały sprawiają, że słuchawki wygodnie leżą na uszach.

JBL T 450BT to bezprzewodowe słuchawki nauszne, które zapewniają odtwarzanie muzyki aż do 11 godzin, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych. Są lekkie, wygodne, kompaktowe i – podobnie jak w wypadku modelu T 450 – składają się „na płasko”. Pod obudową znaleźć można parę przetworników 32 mm (po jednym w każdej nausznicy), które zapewniają – zgodnie ze słowami polskiego dystrybutora – „potężny bas i najlepsze brzmienie”. Przyciski sterowania odtwarzaniem muzyki i rozmowami głosowymi oraz mikrofon umieszczone są na muszli słuchawki. Lekkie materiały sprawiają, że te słuchawki wygodnie leżą na uszach, a wytrzymała konstrukcja gwarantuje wieloletnie użytkowanie. JBL T450BT wyposażone są w łącze Bluetooth 4.0, a zatem nie ograniczają użytkownika żadnymi przewodami.

Dodatkowym atutem wszystkich modeli serii JBL T jest ich cena. Modele JBL T450 i T450BT kosztują odpowiednio 129 i 219 złotych.

Specyfikacja techniczna:

JBL T 450

Złącze: 3,5 mm
Przetworniki: 32 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz

JBL T 450BT

Przetworniki: 32 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 HzWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer