13 Marzec 2017

JBL ROCK STARS FESTIWAL ORAZ GWIAZY ROCKA

INNE

Źródło: SUPORT

W marcu (06.03.2017) na antenie TVP Rozrywka rozpoczął się nowy muzyczny talent show „Gwiazdy Rocka”, którego partnerem została marka JBL, a już na początku maja (01-03.05.2017) w Katowicach odbędzie się JBL Rock Stars Festiwal.

Zdaniem firmy JBL nowy talent show „Gwiazdy Rocka” to program o dużym potencjale. O co chodzi w nowym talent show proponowanym przez TVP? Program skierowany jest do młodych i zdolnych wykonawców rockowych. Jury ocenia zarówno ich umiejętności wokalne, jak i styl oraz charakter. W jury zasiadają: Adam Konkol (założyciel i lider zespołu Łzy), Karo Glezer (artystka jazzowa), Przemek Myszor (członek zespołu Myslovitz) oraz Krzysiek Ferdyn (lider grupy Niegrzeczni). Kolejne etapy programu obejmować będą najpierw wybór 20 najlepszych zespołów, spośród których eksperci (autorytety uznane w branży muzycznej i nie tylko) wybiorą ósemkę. Pod czujnym okiem ekspertów, osiem zespołów pracować będzie nad ośmioma potencjalnymi przebojami. W finałowym odcinku to widzowie TVP wybiorą tytułową Gwiazdę Rocka. Nagrodą w programie jest nagranie i promocja własnej piosenki.

Premierowe odcinki „Gwiazd Rocka” emitowane są w każdy poniedziałek o godzinie 20.15 na kanale TVP Rozrywka. Natomiast powtórki obejrzeć można w czwartki (godz. 9:50), piątki (godz. 23:00) i soboty (godz. 22:05).

Idąc za ciosem marka JBL zaangażowała się również w festiwal rockowy w Katowicach – JBL Rock Stars Festiwal. Odbędzie się on w pierwszych dniach maja (01-03.05.2017). To impreza promująca polską muzykę rockową i nie tylko. Jej głównym celem jest stworzenie szansy zaistnienia na scenie młodym polskim artystom, którzy biorą udział w konkursie, walczą o statuetkę, tytuł Gwiazdy Rocka oraz o nagranie w profesjonalnym studio nagrań singla wraz z teledyskiem, a także jego późniejszą promocję. Koncerty gwiazd z Polski i zza granicy oraz integracja środowiska młodych muzyków, wokalistów i zespołów to dodatkowe atuty festiwalu.Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer