11 Styczeń 2016

JBL REFLECT RESPONSE

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Firma JBL wprowadziła do sprzedaży pierwsze na świecie – jak twierdzi firma Suport, polski dystrybutor marki – słuchawki sportowe sterowane gestem.

Słuchawki sportowe JBL Reflect Response wyróżnia przede wszystkim wyjątkowa funkcjonalność sterowania gestem – poprzez odpowiednie poruszanie dłonią kontroluje się swoją muzykę. Co więcej, odpowiednie gesty jako polecenia są konfigurowalne za pomocą aplikacji JBL i można je indywidualnie dostosowywać poprzez odpowiednie zaprogramowanie wbudowanego czujnika. W związku z tym nie trzeba przerywać treningu, by zmienić piosenkę czy odebrać połączenie. Wystarczy wykonać odpowiedni gest.

Ponadto słuchawki zapewniają do 10 godzin odtwarzania muzyki. Oznacza to, że w tym czasie trening może trwać nieprzerwanie, a muzyka dodatkowo motywować do większego wysiłku. Słuchawki wyposażono również w ergonomiczną opaskę na szyję oraz specjalnie zaprojektowane wkładki do uszu, które gwarantują niewypadanie bez względu na to jak intensywnie się trenuje. Najnowsze słuchawki JBL-a są też odporne na pot oraz posiadają odblaskowe elementy, co jest istotne m.in. dla sportowców trenujących na zewnątrz w nocy.

Słuchawki JBL Reflect Response są już dostępne w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz niebieckiej. Ich cena wynosi 669 zł.

[AKTUALIZACJA – 29.01.2016]

Jak doprecyzowała firma Suport, za frazą „sterowanie gestem” kryje się sterowanie dotykowe.Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer