16 Listopad 2015

JBL REFLECT MINI BT

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

JBL Reflect Mini BT to nowe bezprzewodowe słuchawki sportowe w ofercie JBL-a. Charakteryzuje je, zdaniem polskiego dystrybutora (firmy Suport), „dynamiczne brzmienie” i odblaskowa kolorystyka, która predestynuje ten model do użycia w trakcie treningów po zmierzchu.

Odporne na pot (dzięki klasie wodoszczelności IPX4) oraz zaprojektowane tak, żeby nie wypadać z uszu, słuchawki Reflect Mini BT są doskonałą propozycją dla aktywnych sportowców. Ich lekka forma nie ogranicza w żaden sposób, a wbudowany akumulator zapewnia aż osiem godzin nieustannej pracy. Dołączony do zestawu pilot z mikrofonem wyposażono w trzy przyciski, którymi można kontrolować m.in. głośność odtwarzanej muzyki czy odbierać i kończyć rozmowy telefoniczne. Technologia Bluetooth to pełna wolność użytkowania oraz komfort intensywnych ćwiczeń. Charakterystyczne brzmienie JBL gwarantują wysokiej klasy przetworniki dynamiczne 5,8 mm.

Słuchawki są dostępne w sprzedaży w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwonej, niebieskiej oraz turkusowej. W zestawie dołączone zostały do nich dwie pary nakładek zwykłych, dwie pary ergonomicznych nakładek sportowych oraz 3-przyciskowy pilot z mikrofonem. Całość została wyceniona na kwotę 419 zł.

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki dynamiczne 5,8 mm
Pasmo przenoszenia 10 kHz – 22 kHzWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer