20 Kwiecień 2018

JBL REFLECT MINI 2

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

JBL wprowadził do sprzedaży nowe bezprzewodowe słuchawki o nazwie Reflect Mini 2. To bezprzewodowa konstrukcja, która – jak deklaruje Suport – polski dystrybutor marki – łączy „zamiłowanie do sportu z aktywnym trybem życia”.

Model Reflect Mini 2 charakteryzuje się zastosowaniem odpornej na pot i wodę (klasa wodoodporności IPX5) aluminiowej konstrukcji oraz silikonowych nakładek Freebit. Te ostatnie – występujące, warto dodać, w trzech rozmiarach – dopasowują się do różnych kształtu uszu, co wydatnie zwiększyć ma ergonomię najnowszych słuchawek JBL-a.

Opisywaną tutaj konstrukcję uzupełniają trzyprzyciskowy pilot oraz mikrofon (dzięki nim można wygodnie zarządzać połączeniami telefonicznymi i prowadzić rozmowy), a także odblaskowy kabel słuchawkowy zapewniający lepszą widoczność podczas nocnych treningów.

JBL Reflect Mini 2 wyposażone zostały w technologię Bluetooth, dzięki której użytkownik może przesyłać bezprzewodowo muzykę z mobilnego źródła dźwięku (na przykład smartfona czy tableta). Działanie słuchawek w trybie bezprzewodowym umożliwia wbudowany akumulator, który zapewnia do 10 godzin nieprzerwanego słuchania. Co więcej, energię akumulatora można szybko uzupełnić – 15 minut ładowania starcza na godzinę odsłuchu.

Słuchawki JBL Reflect Mini 2 są już dostępne w sprzedaży. Ich cena detaliczna wynosi 429 zł.

Specyfikacja techniczna (według producenta):

Przetworniki: 5,8 mm dynamiczne
Pasmo przenoszenia: 10 – 22 000 Hz
Impedancja: 14 omów
Obsługiwane profile: BT 4.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, kodek SBC
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz
Moc nadajnika Bluetooth: < 4 dBm
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy z ogniwami cylindrycznymi (3,7 V, 2 x 85 mAh)
Waga: 15 gWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer