12 Październik 2016

JBL REFLECT CONTOUR

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

JBL Reflect Contour to najnowsze bezprzewodowe słuchawki sportowe sygnowane marką JBL. Na tle swojej konkurencji mają się wyróżniać dzięki specjalnej konstrukcji zabezpieczającej je przed wypadaniem z ucha.

Model Reflect Contour został zaprojektowany z myślą o ludziach aktywnych. Jak zauważa Suport, polski dystrybutor JBL-a, „słuchawki zapewniają wygodę i komfort użytkowania, a do tego wyglądają naprawdę stylowo”. Można ich używać zarówno na siłowni w zamkniętym pomieszczeniu, jak i na wolnym powietrzu. Polacy zwracają również uwagę na konstrukcję Reflect Contour, które wyposażone są w zabezpieczenia dwojakiego rodzaju: pałąk za ucho oraz ergonomiczne nakładki. Pozwala to słuchawkom „idealnie dopasować się do użytkownika, który skupić może się na swojej ulubionej muzyce”. Istotne jest również, iż słuchawki są odporne na pot i wyposażone w odblaskowy przewód, który ułatwia treningi po zmroku i zwiększa widoczność osoby trenującej. Najnowsze słuchawki JBL-a łączą się ze źródłem dźwięku (np. smartfonem) poprzez Bluetooth i gwarantują do ośmiu godzin odtwarzania muzyki i rozmów, które umożliwia wbudowany mikrofon.

„JBL Reflect Contour to fantastyczne słuchawki sportowe dla wymagających, które oferują najwyższej jakości brzmienie oraz najlepszy wygląd” – mówi Michael Mauser, dyrektor Lifestyle Audio Division w koncernie HARMAN.

Słuchawki JBL Reflect Contour są już dostępne w sprzedaży. Ich cena detaliczna wynosi 429 zł.

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: 5,8 mm, dynamiczne
Pasmo przenoszenia: 10 – 22 000 Hz
Pasmo przenoszenia transmitera Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz
Moc transmitera Bluetooth: < 4 dBmWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer