18 Styczeń 2016

JBL REFLECT AWARE

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Firma JBL wprowadziła do sprzedaży słuchawki douszne Reflect Aware. To, jak pisze firma Suport – polski dystrybutor marki, „pierwsze aktywnie tłumiące hałas słuchawki sportowe wyposażone w złącze Lightning”. Model ten jest ponadto odporny na pot, umożliwia także regulację przepuszczania hałasu z otoczenia.

JBL Reflect Aware to pierwsze słuchawki sportowe z funkcją tłumienia zakłóceń oraz technologią adaptacyjnej kontroli dźwięków. Oferują najlepszą w swojej klasie funkcję tłumienia zakłóceń oraz możliwość regulacji poziomu słyszalności dźwięków z otoczenia podczas treningów. Dzięki modelowi Reflect Aware można pozostać czujnym w czasie ćwiczeń lub odfiltrować zakłócenia i skoncentrować się na treningu – wszystko zgodnie z własnymi potrzebami.

Również budowa nowych słuchawek JBL-a jest unikatowa; odblaskowa konstrukcja opracowana została z myślą o sportowcach, zapewniona została także wysoka ergonomiczność wkładek, które pozostają w uchu bez względu na intensywność ćwiczeń. Słuchawki są również odporne na pot, ich przewody się nie plączą, nie wymagają także baterii do działania, ponieważ złącze Lightning dostarcza zasilanie bezpośrednio z urządzenia.

Sportowe słuchawki douszne JBL Reflect Aware są już dostępne w sprzedaży. Ich cena wynosi 749 zł.Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer