08 Sierpień 2016

JBL REFLECT AWARE

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Premiery najnowszej odsłony flagowego smartfona firmy Apple – modelu iPhone 7 – można spodziewać się już we wrześniu tego roku. Z przecieków, które co jakiś czas trafiają do sieci, można wywnioskować, iż model ten nie zostanie wyposażony w tradycyjne wejście słuchawkowe 3,5 mm – jego rolę przejąć ma złącze Lightning. Jak przypomina firma Suport, polski dystrybutor urządzeń marki JBL, słuchawki z takim złączem są już dostępne w sprzedaży: mowa o wprowadzonym na początku tego roku modelu JBL Reflect Aware.

JBL Reflect Aware to sportowe słuchawki douszne z funkcją tłumienia zakłóceń i technologią adaptacyjnej kontroli dźwięków. Na tle swojej konkurencji wyróżniają się także odblaskową konstrukcją, opracowaną specjalnie z myślą o sportowcach trenujących w nocy. Więcej o tym modelu można przeczytać TUTAJ.Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer