20 Wrzesień 2017

JBL PULSE 3

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Firma JBL wprowadziła do sprzedaży nowy wodoszczelny głośnik Bluetooth Pulse 3. Ma on zachwycać nie tylko dźwiękiem, ale i atrakcyjnymi efektami świetlnymi uzyskiwanymi dzięki diodom LED.

Głośnik Pulse 3 wyróżnia się klasą wodoszczelności na poziomie IPX7 (można go zanurzać w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 m), dzięki czemu ma stać się „idealnym urządzeniem do słuchania muzyki na plaży lub w basenie […]”. Ciekawie prezentuje się także technologia JBL Connect+, dzięki której można bezprzewodowo połączyć do 100 głośników JBL-a. Co więcej, głośnik pozwala na utworzenie pokazów świetlnych zsynchronizowanych na wielu urządzeniach JBL Pulse 3 – wystarczy tylko potrząsnąć głośnikiem albo skonfigurować pokazy świetlne używając aplikacji JBL Connect.

Z modelem Pulse 3 można połączyć naraz dwa smartfony lub tablety i odtwarzać muzykę na przemian. Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia do 12 godzin pracy bez przerwy. Interesującą właściwością trzeciego Pulse’a jest możliwość pokazywania efektów świetlnych, które – dodatkowo – można konfigurować, mając na względzie swoje potrzeby i osobiste preferencje.

Suport, polski dystrybutor marki, zwraca także uwagę na wbudowany mikrofon z redukcją szumów i echa pozwala prowadzić komfortowe rozmowy telefoniczne za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Z głośnikiem zintegrować można również asystenta głosowego uzyskując dostęp do Siri lub Google Now bezpośrednio z głośnika – wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Głośnik Bluetooth JBL Pulse 3 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena detaliczna wynosi 1099 zł.

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: 3 x 40 mm
Moc wyjściowa: 20 W
Pasmo przenoszenia: 65 – 20 000 Hz
Stosunek sygnał/szum: ≥ 80 dB
Wersja Bluetooth: 4.2
Wsparcie dla: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.6, HSP V1.2
Moc nadajnika Bluetooth: 0 – 9 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4-DQPSK, 8DPSK
Akumulator: Polimerowy Li-Ion (3,7 V; 6000 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 4,5 godzin przy 5 V 2,3 A
Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i odtwarzanych materiałów)
Wymiary (W x S x G): 223 x 92 x 92 mm
Waga: 960 gWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer