28 Wrzesień 2015

JBL PULSE 2

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Portfolio firmy JBL zostało wzbogacone o nowy przenośny głośnik Bluetooth Pulse 2, którego wyróżnikiem jest niebanalny wygląd i wielobarwne wizualizacje, które w dowolnej chwili można zmienić bądź dostosować do otoczenia.

Dzięki wbudowanemu sensorowi ledowemu JBL Prism pokaz świetlny można zsynchronizować z tłem lub wybranym kolorem. Wystarczy nakierować go na odpowiednią powierzchnię i nacisnąć przycisk. Wówczas Pulse 2 przybierze na swoim wyświetlaczu wskazany kolor. Ta unikatowa funkcjonalność przyda się szczególnie na imprezie z przyjaciółmi.

JBL Pulse 2 charakteryzuje się ponadto wodoodporną (wydajność wynosi do 12,5 litra na minutę) obudową. Może rozświetlić zatem każdą scenę niezależnie od warunków atmosferycznych oraz dostarczać muzykę nawet przez 10 godzin. Wszystko to dzięki wbudowanemu akumulatorowi.

Głośnik wyposażono również w technologię redukcji szumów i echa, co w połączeniu z wbudowanym mikrofonem umożliwia nieskrępowane prowadzenie rozmów telefonicznych. Można je odbierać poprzez dotknięcie przycisku ze słuchawką. Dodatkowo technologia JBL Connect pozwala bezprzewodowo łączyć wiele głośników wyposażonych w tę technologię, by zmultiplikować wrażenia odsłuchu. Istotne jest również, że panel konfiguracji ustawień JBL Connect oraz pokazów świetlnych znajdują się zawsze pod ręką w aplikacji JBL Connect.

Bezprzewodowe strumieniowanie Bluetooth umożliwia połączenie aż trzech różnych urządzeń przenośnych do jednego głośnika i odtwarzać muzykę naprzemiennie. Konfigurowalne pokazy świetlne pozwalają tworzyć oryginalne wizualizacje do ulubionych utworów lub ustawić kolorystykę otoczenia. Dodatkowo obecny na pokładzie JBL Bass Radiator zapewnia, że basy można usłyszeć, poczuć i zobaczyć.

Przenośny głośnik Bluetooth JBL Pulse 2 jest już dostępny w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej. Został on wyceniony na kwotę 849 zł. Dodatkowo w zestawie, prócz samego głośnika, znajduje się jeden kabel micro USB oraz jeden adapter USB.

Specyfikacja techniczna:

Wersja Bluetooth: 4.1
Wsparcie: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
Przetworniki: 2 x 45 mm
Zasilanie: 5 VDC, 2,3 A
Moc wyjścia: 2 x 8 W
Pasmo przenoszenia: 85 Hz – 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: ≥ 80 dB
Typ akumulatora: litowo-jonowa polimerowa (3,7 V, 6000 mAh)
Czas ładowania akumulatora: ≤ 5 godzin @ 5 V, 2,3 A
Czas pracy: do 10 godzin (w zależności od głośności i zawartości audio)
Moc transmitera Bluetooth: 0 – 4 dBm
Pasmo przenoszenia transmitera Bluetooth: 2.402 – 2.480 GHz
Modulacja transmitera Bluetooth: GFSK, π/4-DQPSK, 8DPSK
Wymiary (W x S x G): 84,2 x 194,4 x 84,2 mm
Waga: 775 gWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer