29 Kwiecień 2019

JBL LIVE 400 BT oraz LIVE 500 BT

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Oferta JBL-a została wzbogacona o nową serię słuchawek bezprzewodowych Live. W jej skład weszły dwa premierowe modele: Live 400 BT oraz Live 500 BT.

Model JBL Live 400 BT wyposażono w przetworniki o średnicy 40 mm, a model JBL Live 500 BT w przetworniki o średnicy 50 mm. Oba modele wyposażono również w łatwy dostęp do Asystenta Google lub Amazon Alexa, aktywowany dotknięciem muszli słuchawki. Pozwala to między innymi na odtwarzanie ulubionych playlist, wysyłanie wiadomości do znajomych, sprawdzanie pogody bez potrzeby patrzenia na telefon.

Co więcej, opisywane tutaj słuchawki pomagają także zachować kontakt z otoczeniem, dzięki funkcji Ambient Aware oraz technologii TalkThru, która pozwala prowadzić rozmowę bez zdejmowania słuchawek. Słuchawki są lekkie i wygodne dzięki miękko wyściełanemu, poduszkowemu pałąkowi.

Model Live 400 BT umożliwia streamowanie muzyki przez 24 godziny po dwóch godzinach ładowania oraz posiada funkcję połączenia wielopunktowego i wygodny odłączany przewód wyposażony w pilota i mikrofon, który pozwala słuchać muzyki nawet wtedy, kiedy akumulator się rozładuje. Model JBL Live 500 BT umożliwia z kolei streamowanie muzyki przez 30 godzin po dwóch godzinach ładowania oraz posiada funkcję połączenia wielopunktowego i wygodny odłączany kabel wyposażony w pilota i mikrofon, który pozwala słuchać muzyki nawet wtedy, kiedy akumulator się rozładuje.

Zarówno model JBL Live 400 BT, jak i JBL Live 500 BT posiadają funkcję szybkiego ładowania – 15 minut ładowania wystarcza na dwie godziny odsłuchu. Ponadto pozwalają nie tracić łączności ze światem i zarządzać połączeniami za pomocą przycisków na muszli słuchawki. Natomiast, jeśli akumulator się rozładuje, to w zestawie znajduje się przewód audio do słuchania pasywnego.

Ciekawie prezentuje się także nowa aplikacja My JBL Headphones, pozwalająca spersonalizować muzyczne doświadczenia przez dostosowanie ustawienia dźwięku do swoich preferencji. Wygodny pałąk pokryty tkaniną świetnie dopasowuje się do kształtu głowy, a miękkie poduszki nauszników są niesamowicie wygodne.Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer