04 Wrzesień 2017

JBL JUNIOR

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

JBL wprowadził do sprzedaży dwa modele słuchawek dedykowane dzieciom: JR300 oraz JR300 BT. Wyróżniać ma je przede wszystkim wielkość i kształt dopasowane do głów dzieci w wieku powyżej 3 lat oraz szczególna troska o ich bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem powinna być również specjalnie dobrana kolorystyka.

Dziecięce słuchawki JBL-a zaprojektowano je uwzględniając ograniczenie głośności odtwarzania (do 85 dB), które jest bezpieczne dla najmłodszych. JR300 posiadają niezwykle wygodne i miękkie nausznice oraz pałąk, a także nieplączący się płaski przewód, co dodatkowo zwiększa mobilność urządzenia. Dziecko może swoje słuchawki dowolnie personalizować dzięki dołączonym do zestawu naklejkom.

Model JR300 BT od opisanego wyżej JR300 różni się obecnością technologii Bluetooth na pokładzie. Nauszniki te pozwalają na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki do 12 godzin; z kolei szybko ładujący się akumulator w ciągu 10 minut ładuje się tak, że słuchawki mogą pracować przez godzinę. Panel kontrolny i obsługa słuchawek są – jak podaje producent – bardzo proste i zaprojektowane z myślą o dzieciach i ich bezpieczeństwie, by mogły z nich korzystać nawet bez pomocy dorosłych. Bluetooth umożliwia łączność bezprzewodową nawet do 15 metrów.

Słuchawki dla najmłodszych z serii JBL Junior są już dostępne w sprzedaży. Model przewodowy (JR300) kosztuje 109 zł, zaś bezprzewodowy (JR300 BT) został wyceniony na kwotę 219 zł.

Specyfikacja techniczna:

JR300

Przetworniki dynamiczne: 32 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Wtyk: 3,5 mm audio jack
Długość przewodu: 1 m, przewód płaski     
Waga: 108 g

JR300 BT

Przetworniki dynamiczne: 32 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Czas pracy: do 12 godzin
Waga: 113 gWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer