10 Styczeń 2017

JBL INSPIRE 500

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Sportowa oferta firmy JBL została poszerzona o nowy model słuchawek dousznych dedykowanych osobom ceniącym sobie aktywność fizyczną – Inspire 500.

Inżynierowie JBL-a wyposażyli je m.in. w technologię bezpiecznego mocowania TwistLock, a także ergonomiczne końcówki, które nie powodują bólu ani nie wypadają z ucha. Słuchawki pracują nawet 8 godzin na jednym ładowaniu; poziom naładowania akumulatora można monitorować za pomocą diody LED i sygnałów dźwiękowych. W zestawie dostępny jest także odłączany klips zabezpieczający, a odporna na pot konstrukcja pozwala korzystać ze słuchawek również w deszczu.

Wspomniana wyżej technologia TwistLock zapewnia bezpieczne mocowanie, dzięki któremu słuchawki mają nigdy nie wypaść, nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń. Nakładki douszne wykonano z użyciem wyjątkowo miękkiego i elastycznego silikonu, zapewniającego długotrwały komfort i ergonomię. Wodoodporny mikrofon z 3-przyciskowym pilotem zdalnego sterowania zapewnić ma z kolei wygodę w przypadku wielu zastosowań słuchawek. Za kliknięciem przycisku można sterować połączeniami telefonicznymi i odtwarzanymi utworami. Inspire 500 współpracują z większością smartfonów dostępnych na rynku.

Słuchawki douszne Inspire 500 dostępne są już w sprzedaży w dwóch wersjach – uniwersalnej oraz dla kobiet (w kolorze niebieskim i z mniejszymi nakładkami dokanałowymi). Model został wyceniony na kwotę 299 zł.

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: 15,4 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Impedancja: 32 omy
Wersja Bluetooth: 4.1
Długość działania akumulatora: do 8 godzin
Waga: 20 g

[rekalam]

Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer