23 Styczeń 2017

JBL INSPIRE 100 ORAZ FOCUS 100

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Uznany amerykański producent sprzętu audio, firma JBL, wypuścił na rynek kolejne modele słuchawek sportowych – JBL Inspire 100 i JBL Focus 100.

JBL Inspire 100 i JBL Focus 100 to dwa analogiczne modele, które różnią się konstrukcją i sposobem zakładania – JBL Inspire 100 są dokanałowe, a JBL Focus 100 dokanałowe z pałąkiem za ucho. Oba modele wyposażono w opatentowaną technologię TwistLock, która gwarantuje ich niewypadanie z uszu, nawet w czasie najbardziej intensywnych czy akrobatycznych treningów. Innym ważnym rozwiązaniem jest FlexSoft, czyli gwarancja komfortu i wygody podczas długotrwałego użytkowania słuchawek. Nakładki wykonane są z ultramiękkiego i dopasowującego się do kształtu ucha silikonu. Takie rozwiązania pozwalają w pełni korzystać z motywacji, jaką daje w czasie ćwiczeń odpowiednio dobrana muzyka. Dodatkowymi atutami, które sprawdzą się szczególnie w czasie treningów na wolnym powietrzu, jest odporność słuchawek na wilgoć oraz dopuszczanie dźwięków z otoczenia.

Słuchawki JBL Inspire 100 oraz JBL Focus 100 dostępne są w wersji dla kobiet (mniejsze przetworniki i nakładki) w kolorze niebieskim oraz w wersji dla mężczyzn (większe przetworniki i nakładki) w kolorze czarnym i czerwonym. Cena wszystkich modeli – kobiecych oraz męskich – wynosi 89,90 zł.

Specyfikacja techniczna:

Inspire 100/Focus 100

Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Przetworniki: 14,2 mm

Inspire 100 Women /Focus 100 Women

Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Przetworniki: 12,2 mmWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer