14 Grudzień 2015

JBL GRIP

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Firma JBL wprowadziła do swojej oferty nową linię słuchawek sportowych Grip. Obejmuje ona dwa modele – JBL Grip 100 oraz JBL Grip 200. Producent wykorzystał swoją szeroką wiedzę techniczną do stworzenia trwałej konstrukcji słuchawek, które nigdy nie wypadają z ucha i przetrwają każdy upadek czy zderzenie. Dzięki współpracy z profesjonalnymi lekkoatletami opracowane zostały takie słuchawki, których zalety pozwolą użytkownikom „wynieść swoje sportowe pasje na nowy poziom”.

Słuchawki Grip 100 (zdjęcia 1-6) oraz Grip 200 (zdjęcia 7-12) wykonane są z trwałych i elastycznych materiałów, które pozwolą cieszyć się uprawianym sportem zarówno w parku, jak i poza miastem. Dzięki zastosowaniu unikatowego rozwiązania Twistlock, użytkowanie słuchawek z linii Grip jest niezwykle komfortowe i nie wypadają one – jak potwierdzają liczne testy i zawodowcy, którzy je sprawdzali – w ogóle z ucha. Wysoki poziom dopasowania osiągnięto dzięki wykonaniu wkładek z ultramiękkiego materiału Flexsoft, który nigdy nie uwiera użytkownika, nawet w trakcie długich treningów. Ponadto konstrukcja JBL Grip jest niezwykle trwała – są one wykonane z wytrzymałych, elastycznych materiałów, czym zwiększono ich odporność na pot i różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Słuchawki można też w prosty sposób transportować lub korzystać tylko z jednego przetwornika. Wyposażono je w specjalny zaczep, dzięki któremu jedną wkładkę można przyczepić do drugiej. Model JBL Grip 200 posiada dodatkowo wbudowany pilot zdalnego sterowania z jednym przyciskiem, który pozwala sterować odtwarzaniem muzyki, przełączać utwory i używać mikrofonu do połączeń telefonicznych. Specjalna konstrukcja umożliwia również kontrolę dźwięków z otoczenia.

Słuchawki z premierowej serii Grip są już dostępne w sprzedaży. Model Grip 100 kosztuje 84,90 zł, zaś za model 200 trzeba zapłacić 129 zł.Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer