27 Marzec 2017

JBL FOCUS 300 ORAZ INSPIRE 300

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Oferta firmy JBL została wzbogacona o dwa nowe modele słuchawek dousznych: Focus 300 oraz Inspire 300. Są one dedykowane miłośnikom sportu, którzy nie chcą rozstawać się z muzyką podczas treningów.

Focus 300 to sportowe słuchawki dokanałowe z dodatkowym pałąkiem za ucho oraz jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem, natomiast Inspire 300 to sportowe słuchawki dokanałowe z jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem. Oba modele pozwalają ćwiczyć bez ograniczeń, są odporne na pot i deszcz oraz dostosowują się do kształtu uszu. Technologia Twistlock gwarantuje niewypadanie z uszu, zaś rozwiązanie Flexsoft Comfort Fit zapewniać ma wygodne użytkowanie (słuchawki nie sprawiają bólu nawet przy wielogodzinnym treningu). Kolejną istotną zaletą obu modeli jest przepuszczanie dźwięków z zewnątrz; umożliwia to bezpieczniejsze treningi w plenerze.

Bardzo wygodnym i chwalonym przez sportowców rozwiązaniem są magnesy zapobiegające splątaniu – QuikClik. Gwarantują, że słuchawki są zawsze gotowe do założenia i łatwe w przechowywaniu. Ponadto jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem zapewnia wysoki poziom wygody: pozwala sterować połączeniami oraz muzyką poprzez naciśnięcie przycisku bez konieczności przerywania ćwiczeń. Słuchawki współpracują z większością smartfonów dostępnych na rynku.

Słuchawki JBL Focus 300 oraz Inspire 300 są już dostępne w sprzedaży. Cena detaliczna obu modeli wynosi 129 zł. Warto dodać, iż każdy z nich dostępny jest również w wersji „For Women” – specjalnie dostosowanej do mniejszych uszu. Wersje dla mężczyzn i kobiet nie różnią się od siebie ceną.

Specyfikacja techniczna:

Focus 300/Inspire 300

Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Przetworniki: 14, 2 mm

Focus 300 Women/Inspire 300 Women

Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Przetworniki: 12, 2 mmWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer