04 Styczeń 2017

JBL EVEREST V300

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Pod koniec listopada ubiegłego roku Suport – polski dystrybutor marki JBL – poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży słuchawek bezprzewodowych z rodziny Everest (więcej TUTAJ). Jeden z przedstawionych ówcześnie modeli – V300 – można obecnie nabyć w dwóch nowych wersjach kolorystycznych: niebieskiej i czerwonej.

Jak stwierdza polski dystrybutor JBL-a, „słuchawki JBL Everest V300 to niezrównane połączenie najwyższej rangi technologii audio i ergonomicznej konstrukcji”. By osiągnąć pełen komfort użytkowania i najlepszą w swojej klasie ergonomię, słuchawki zostały opracowane na bazie szeroko zakrojonych badań. Wyposażone są w wyprofilowane nausznice, które dostosowują się kształtem do ucha słuchacza.

Obecny na pokładzie modelu V300 akumulator zapewnia do 20 godzin nieprzerwanej pracy, zaś technologia ShareMe 2.0 pozwala bezprzewodowo dzielić się muzyką, filmami wideo oraz grami z innymi posiadaczami słuchawek z tą technologią. Z kolei wbudowany mikrofon pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne.

Słuchawki JBL Everest V300 w dwóch nowych wersjach kolorystycznych są już dostępne w sprzedaży. Ich cena detaliczna wynosi 639 zł.

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: 40 mm
Pasmo przenoszenia: 10 – 22 000 HzCzułość: 100 dB @ 1 kHz 1 mW
Moc maksymalna SPL: 115 dB
Czułość mikrofonu: -42 dBV/Pa
Akumulator: litowo-polimerowy (3,7 V; 6100 mAh)
Czas pracy baterii z włączonym modułem Bluetooth: do 20 godzin
Wymiary (S x W x D): 70,8 x 163,2 x 173,8 mm
Waga: 245 gWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer