11 Sierpień 2017

JBL EVEREST V110

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Firma JBL wprowadziła do sprzedaży nowy model bezprzewodowych słuchawek dousznych – Everest 110. Jak podaje Suport, polski dystrybutor marki, charakteryzuje się on „niezrównanym brzmieniem i komfortem użytkowania”.

Słuchawki Everest 110 mogą pracować na jednym ładowaniu do ośmiu godzin; z kolei pełne naładowane baterii zajmuje dwie godziny. Suport zwraca także uwagę na ergonomiczne nakładki, których kształt ma dostosowywać się do ucha użytkownika. Dzięki temu z najświeższej propozycji JBL-a można korzystać przez długi czas bez uczucia dyskomfortu. Słuchawki zostały wyposażone we wbudowany pilot z mikrofonem, który oferuje łatwe odbieranie połączeń telefonicznych i prowadzenie rozmów z funkcją redukcji echa.

Słuchawki JBL Everest 110 są już dostępnen w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej oraz stalowej. W zestawie – prócz samych słuchawek – znaleźć można również nakładki w trzech różnych rozmiarach. Cena całości wynosi 429 zł.

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia: 10 – 22 000 Hz
SPL (maksymalne): 103 dB
Moc transmitera Bluetooth: ≤4 dBm
Modulacja transmitera Bluetooth: GFSK π/4, DQPSK, 8-DPSK
Bluetooth: 4.1
Profil Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
Typ akumulatora: Polymer Li-ion (3,7 V, 60 mAh x 2)
Waga: 0,016 kgWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer