05 Styczeń 2019

JBL EVEREST 110 GA oraz 710 GA

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Jak deklaruje Suport, polski dystrybutor marki JBL, modele Everest 110 GA oraz Everest 710 GA „charakteryzuje najwyższej rangi technologia audio, komfort użytkowania bezprzewodowego oraz optymalizacja dla Asystenta Google”.

JBL Everest 110 GA to zoptymalizowane dla Asystenta Google bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Bluetooth 4.1. Wyposażono je w przetwornik 5,8 mm, a także w pilot z uniwersalnym sterowaniem i mikrofonem z eliminacją echa. Słuchawki zapewniają do ośmiu godzin odtwarzania muzyki; z kolei czas ładowania JBL Everest 110 GA wynosi zaledwie dwie godziny. W zestawie z słuchawkami znajdują się trzy rozmiary wkładek.

JBL Everest 710 GA to zoptymalizowane dla Asystenta Google bezprzewodowe słuchawki wokółuszne Bluetooth 4.1. Wyposażono je w przetwornik 40 mm. Na nausznicach umieszczono panel kontrolny z wbudowanym modułem sterowania, dotykowym wywoływaniem Asystenta Google dzięki czujnikom na obudowie i mikrofonem z eliminacją echa. Ergonomiczne nausznice dopasowujące się do kształtu uszu. Technologia ShareMe 2.0 pozwala dzielić się muzyką z innymi użytkownikami dowolnych słuchawek bezprzewodowych. Czas odtwarzania muzyki to nawet 25 godzin, a słuchawki naładować można do pełna w dwie godziny. Do zestawu dołączono przewód umożliwiający korzystanie ze słuchawek w trybie pasywnym oraz funkcjonalne etui ochronne.

Nowe słuchawki z rodziny Everest są już dostępne w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i stalowej. Cena modelu dousznego została ustalona na poziomie 429 zł, za słuchawki wokółuszne należy z kolei zapłacić 1099 zł.Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer