16 Marzec 2019

JBL ENDURANCE RUN BT

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Endurance Run BT to najnowsze słuchawki sygnowane logiem JBL. Są one dedykowane miłośnikom sportu, którzy nie wyobrażają sobie treningu bez towarzyszącej im muzyki.

Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu FlipHook możliwe jest założenie słuchawek albo jako zwykłych słuchawek dokanałowych, albo słuchawek dokanałowych zakładanych za ucho, w zależności od osobistych preferencji i aktualnych potrzeb. Dodatkowo technologia FlexSoft gwarantować ma – jak deklaruje Suport, polski dystrybutor produktów marki JBL – „komfort długotrwałego użytkowania”, a technologia TwistLock „niewypadanie słuchawek z ucha”. Firma Suport zwraca ponadto uwagę na odporność na pot i zachlapania na poziomie IPX5.

JBL Endurance Run BT zapewniają do sześciu godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki. Dodatkowo wbudowany pilot z mikrofonem umożliwia nieskrępowane prowadzenie rozmów telefonicznych bez przerywania treningu. Podwójne wciśnięcie przycisku aktywuje natomiast Google Now lub Siri. Warto ponadto zwrócić uwagę na wbudowane magnesy ułatwiające transport słuchawek, kiedy te nie są użytkowane. Jak czytamy w informacji prasowej polskiego dystrybutora: „Wszystko to sprawia, że model JBL Endurance RUN BT, to świetny wybór, by poprawić wyniki treningowe i umilić sobie czas spędzony na treningach”.

Słuchawki JBL Endurance Run BT są już dostępne w sprzedaży, a ich cena wynosi 219 zł.Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer