13 Grudzień 2016

JBL E15 ORAZ E35

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Dwa nowe modele słuchawek przewodowych zasiliły wprowadzoną niedawno do sprzedaży linię E firmy JBL; mowa o dokanałowych E15 oraz nausznych E35.

Słuchawki E15 zostały wyposażone w 8,6 mm przetworniki. Ich wyróżnikiem ma być m.in. zakrzywiona konstrukcja czy końcówki o różnych rozmiarach, dzięki którym słuchawki powinny siedzieć pewnie w uchu i nie wypadać. Warto również zwrócić uwagę na nieplączący się przewód w materiałowym oplocie, zakrzywiony wtyk czy lekką konstrukcję: wszystkie te cechy mają zagwarantować wygodę użytkowania. Na wyposażeniu znajduje się także jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem, który pozwala na odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych oraz sterowanie odtwarzaniem muzyki.

E35 to przewodowy model nauszny. Jego sercem są 40 mm przetworniki umieszczone w „smukłej i stylowej obudowie”. Podobnie jak w wypadku E15, najnowsze nauszniki JBL-a stawiają na wygodę użytkowania. Zapewnić ją mają dopasowujące się do kształtu ucha poduszki nausznic, innowacyjny pałąk oraz ergonomiczna konstrukcja. Projekt zwieńczony został odłączanym i nieplączącym się przewodzie w materiałowym oplocie, zakrzywionym wtykiem oraz uniwersalnym pilotem z wbudowanym mikrofonem.

Oba modele zgodne są z większością smartfonów dostępnych na rynku. Są już dostępne w sprzedaży w czterech kolorach: czarnym, białym, czerwonym i niebieskim. Ich cena wynosi 169 (E15) oraz 299 zł (E35).

Specyfikacja techniczna:

E15

Głośnik dynamiczny: 8,6 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Impedancja: 16 omów

E35

Głośnik dynamiczny: 40 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Impedancja: 32 omyWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer