08 Lipiec 2018

JBL CLIP 3

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Clip 3, przenośny Bluetooth od JBL-a, wyposażony jest w ulepszony (względem poprzednika, którego test można przeczytać TUTAJ) i trwały karabińczyk; gadżet ten umożliwia przyczepienie urządzenia do ubrań, paska lub plecaka, dzięki czemu staje się on towarzyszem przygód na świeżym powietrzu.

Co więcej, model ten posiada wodoszczelną obudowę o stopniu ochrony IPX7 i może działać przez 10 godzin (jest zasilany przez akumulator litowo-jonowy o pojemności 1000 mAh). Wbudowany zestaw głośnomówiący z funkcją tłumienia zakłóceń i usuwania echa pozwala za naciśnięciem jednego przycisku uzyskać czysty dźwięk podczas rozmów telefonicznych.

Dzięki wspomnianej powyżej wodoszczelności IPX7 głośnika można bez obaw używać w deszczu i nie trzeba martwić się, gdy zostanie zachlapany; użytkownik może go nawet zanurzać w wodzie. Dzięki ulepszonemu, trwałemu materiałowi osłaniającemu i wytrzymałej gumowej obudowie głośnik powinien „sprawdzić się w każdych warunkach”, jak deklaruje Suport, polski dystrybutor marki JBL.

Głośnik JBL Clip 3 dostępny będzie w aż dziewięciu modnych kolorach: czarnym, granatowym, zielonym, czerwonym, szarym, żółtym, różowym, białym, turkusowym i piaskowym. Na polskim rynku pojawi się w lipcu, a jego cena detaliczna wyniesie 269 zł.

Specyfikacja techniczna (według producenta):

Wersja Bluetooth: 4.1
Obsługiwane profile: A2DP v1.2, AVRCP v1.5, HFP v1.5, HSP v1.2
Przetwornik: 1 x 40 mm
Moc: RMS 3,3 W
Pasmo przenoszenia: 120 – 20 000 Hz (-6 dB)
Stosunek sygnał/szum: > 80 dB
Rodzaj akumulatora: litowo-polimerowy (3,7 V/1000 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 3 godziny przy 5 V; 0,6 A
Czas odtwarzania muzyki: do 10 godzin (zależnie od głośności i odtwarzanych treści)
Moc nadajnika Bluetooth: 0 – 9 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz
Modulacja nadajnika Bluetooth®: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Waga: 220 gWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer