13 Czerwiec 2016

JBL CLIP 2

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

JBL Clip 2 to ultralekki, ultrawytrzymały i wodoodporny głośnik przenośny, który właśnie zasilił ofertę firmy JBL. Został on wyposażony w aluminiowy karabińczyk (od którego wziął swoją nazwę), dzięki czemu – jak twierdzi firma Suport, polski dystrybutor marki – ma być „najlepszym wyborem na wakacyjne (i nie tylko) eskapady”.

Ten niezwykle funkcjonalny głośnik przenośny jest całkowicie wodoodporny, zgodnie z normą IPX 7. Oznacza to, że można go zanurzyć w wodzie na głębokość do 1 m na maksymalnie 30 minut. Doskonale sprawdzi się zatem w deszczu, przy basenie, a nawet w czasie spontanicznej kąpieli w jeziorze czy rzece. JBL Clip 2 zapewnia do 8 godzin odtwarzania dźwięku w każdym miejscu, zarówno na lądzie, jak i na wodzie. Muzyka może być do niego przesyłana bezprzewodowo przez łącze Bluetooth albo za pośrednictwem wbudowanego kabla 3,5 mm. Dzięki funkcji zestawu głośnomówiącego Clip 2 umożliwia prowadzenie komfortowych rozmów telefonicznych bez echa i słyszalnych zakłóceń, a połączenia mogą być odbierane z poziomu głośnika, za pomocą dedykowanego przycisku.

Suport zwraca także uwagę na interesujący design głośnika, który został wykonany z modnych i jednocześnie trwałych materiałów. Jak podaje polski dystrybutor, „tkany front z rzucającym się w oczy pomarańczowym logo i wykończony wytrzymałą gumową obudową tył to gwarancja, że głośnik sprawdzi się w każdych warunkach”. Dopełnieniem efektownej prezencji jest też różnorodność kolorystyczna; Clip 2 dostępny jest w pięciu kolorach: czerwony, czarny, szary, turkusowy, niebieski.

Głośnik Bluetooth JBL Clip 2 jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena detaliczna wynosi 259 zł.

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: 1 x 40 mm
Moc wyjściowa: 1 x 3 W
Pasmo przenoszenia: 120 – 20 000 Hz (-6 dB)
Stosunek sygnał/szum: > 80 dB
Rodzaj akumulatora: litowo-polimerowy (3,7 V/730 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 2,5 godziny @ 5 V, 0,5 A
Czas odtwarzania muzyki: do 8 godzin (w zależności od poziomu głośności i rodzaju plików)
Moc nadajnika Bluetooth: 0 – 9 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth:  2,402 – 2,480 GHz
Wymiary (W x S x G): 141 x 94 x 42 mm
Waga: 184 gWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer