09 Grudzień 2016

JBL CINEMA SB 450

SOUNDBAR

Źródło: SUPORT

Cinema SB 450 to najnowszy soundbar 4K Ultra-HD marki JBL. Współpracuje on z telewizorami 4K Ultra-HD (HDCP 2.2 oraz obsługa HDR), obsługuje także technologie Harman Display Surround oraz Dolby Digital.

Dzięki trzem wejściom wideo z HDCP 2.2 do nowego soundbara podłączyć można kilka urządzeń, które następnie jednym przewodem HDMI (ARC) należy połączyć z telewizorem. Podobnie urządzenia z Bluetooth (np. smarfon czy tablet) w prosty sposób łączą się z SB 450, a dzięki technologii JBL SoundShift bezproblemowo przełączać można między sobą źródła podłączone do soundbara.

JBL Cinema SB 450 jest smukły, prosty w obsłudze, a w połączeniu z subwooferem tworzyć ma „doskonale skomponowaną propozycję kina domowego”. Model ten posiada ponadto funkcję programowania pilota, która pozwala ograniczyć liczbę pilotów potrzebnych do uruchomienia systemu. Co więcej, dzięki znajdującemu się w zestawie uchwytowi, głośnik centralny zamontować można na ścianie.

„Skoro jakość 4K jest coraz szerzej dostępną technologią w przypadku telewizorów, bardzo istotnym jest dodanie do nich soundbara, który wyposażony jest w odpowiednie parametry, by obsługiwać jakość 4K Ultra-HD. Tu z odsieczą przychodzi JBL Cinema SB 450” – mówi Robb Mason, Senior Director, Connected Home BU, HARMAN. „Nadzwyczajne brzmienie i jakość audio oraz prostota użytkowania to nieodłączne cechy tego soundbara, który zaprojektowano, by każdy mógł stworzyć swoje prywatne kino domowe w swoim salonie” – kontynuuje.

Soundbar JBL Cinema SB 450 właśnie pojawił się na polskim rynku, a jego cena detaliczna wynosi 2599 zł.

Specyfikacja techniczna:

Moc całkowita: 440W
Maksymalny poziom SPL: 103 dB
Pasmo przenoszenia: 40 – 20 000 Hz
Bluetooth: 3.0
Maksymalny zasięg Bluetooth: 10 m
Wymiary głośnika centralnego (D x S x W): 1100 x 76 x 97 mm
Waga głośnika centralnego: 3,4 kg
Pobór prądu głośnika centralnego w trybie standby: < 0,5W
Moc wzmacniacza subwoofera: 200 W
Rozmiar głośnika subwoofera: 200 mm
Wymiary subwoofera (D x S x W): 320 x 320 x 355,5 mm
Waga subwoofera: 9,5 kg
Pobór prądu subwoofera w trybie standby: < 0,5 W
Wymiary opakowania (D x S x W): 1210 x 395 x 520 mm
Waga opakowania: 16 kgWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer