07 Grudzień 2015

JBL CINEMA SB 150

SOUNDBAR

Źródło: SUPORT

Firma JBL wprowadziła do sprzedaży nowy zestaw głośnikowy typu soundbar 2.1 do kina domowego z subwooferem bezprzewodowym – Cinema SB 150. Zdaniem firmy Suport – oficjalnego dystrybutora marki w Polsce, zestaw ten „oferowany jest w bardzo konkurencyjnej cenie i pozwala cieszyć się dźwiękiem o brzmieniu kinowym we własnym domu”.

Wśród wielu zalet JBL Cinema SB150 na szczególną uwagę zasługują takie cechy, jak kompaktowy, ale potężny subwoofer bezprzewodowy, funkcja strumieniowania muzyki ze smartfona lub tabletu za pośrednictwem Bluetooth oraz dostępne trzy prekonfigurowane ustawienia korektora graficznego: „Wiadomości”, „Muzyka” i „Film” (pozwalają dostosować urządzenie do różnych treści audio i wideo).

Osobno regulowana jest głośność subwoofera, dzięki czemu uzyskuje się lepszą kontrolę nad basem. Zestaw JBL Cinema SB150 w prosty sposób łączy się z dowolnym telewizorem o płaskim profilu. Wszystko odbywa się za pomocą jednego przewodu optycznego, który dostarcza cyfrowy sygnał audio. Kinowe brzmienie uzyskiwane jest również dzięki technologii Dolby Digital.

Odtwarzanie strumieniowe muzyki ze smartfona lub tabletu wyposażonego w funkcję Bluetooth to jedna z podstawowych funkcji, z której korzystają współcześni użytkownicy. Dlatego też takiej łączności nie mogło zabraknąć w nowym modelu soundbaru JBL.

JBL Cinema SB 150 jest już dostępny w sprzedaży. W skład zestawu wchodzi soundbar, bezprzewodowy subwoofer, pilot zdalnego sterowania, cztery kable oraz naścienny wspornik montażowy. Cena całości wynosi 1099 zł.

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia: 45– 20 000 Hz
Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL): 96 dB
Całkowita moc wzmacniacza Cinema SB150: 150 WWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer