26 Listopad 2018

JBL CHARGE 4

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Charge 4 to wodoodporny (IPX7) przenośny głośnik Bluetooth i nowy nabytek w szerokim portfolio marki JBL.

Model ten został wyposażony w opatentowany przetwornik 50 x 90 mm i dwa basowe radiatory JBL-a. Wydajny akumulator litowo-jonowy o pojemności odpowiadającej 7500 mAh zapewnia do 20 godzin odtwarzania, a dzięki wygodnemu wyjściu USB można ładować inne urządzenia przenośne; z kolei wejście USB typu C umożliwia szybkie i wygodne ładowanie samego głośnika.

JBL Charge 4 ma wzmocnioną konstrukcję i jest dostępny w dziesięciu kolorach; są to: biały, zielony, czerwony, różowy, żółty, niebieski, czarny, piaskowy, szary i turkusowy. Dzięki aplikacji JBL Connect+ bezprzewodowo połączyć można ponad 100 głośników wyposażonych w funkcję JBL Connect+, aby jeszcze lepiej wyeksponować dźwięk.

Z głośnikiem JBL Charge 4 połączyć można dwa smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzać muzykę. Wspomniana wyżej odporność na wodę w stopniu IPX7 oznacza, że głośnik może zostać zanurzony do 1 metra pod wodą na maksymalnie 30 minut. Jak deklaruje Suport, polski dystrybutor marki, „będzie to zatem doskonały towarzysz na plaży, na basenie czy w łazience”.

JBL Charge 4 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena detaliczna wynosi 769 zł.



Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer