12 Maj 2016

JBL CHARGE 3

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Firma JBL wprowadziła do sprzedaży nowy głośnik Bluetooth – Chrage 3. Jest to już czwarta generacja tego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku.

JBL Charge 3 wyróżnia się (dzięki specjalnej konstrukcji  i solidnej obudowie) wodoodpornością na poziomie IPX7, co oznacza, iż głośnik można zanurzyć w wodzie na głębokość do 1 m na maksymalnie 30 minut. Co więcej, może on pracować – co z kolei zapewnia wydajny akumulator o pojemności 6000 mAh – nawet do 20 godzin bez przerwy. Pozwala on również ładować urządzenia przenośne za pośrednictwem wyjścia USB. Jego projektanci postanowili wyposażyć go także w zestaw głośnomówiący z funkcją tłumienia zakłóceń i usuwania echa, który pozwala na prowadzenie rozmów w praktycznie dowolnym miejscu.

Bezprzewodowe przesyłanie danych przez Bluetooth może odbywać się naprzemiennie nawet z trzech smartfonów czy tabletów połączonych z głośnikiem jednocześnie. Ponadto wykorzystując technologię JBL Connect można łączyć ze sobą różne głośniki JBL wyposażone w taką funkcjonalność.

JBL Charge 3 charakteryzuje się ponadto znakomitym designem z wykorzystaniem modnych materiałów o wysokiej trwałości. Tkana maskownica i gumowe wykończenie w aż pięciu wersjach kolorystycznych: czerwonej, czarnej, szarej, turkusowej i niebieskiej.

JBL Charge 3 dostępny będzie na polskim rynku pod koniec maja 2016 roku. Jego cena detaliczna wyniesie 769 zł.

Specyfikacja techniczna:

Wersja Bluetooth: 4.1
Przetworniki: 2 x 50 mm
Moc znamionowa: 2 x 10 W
Pasmo przenoszenia: 65 Hz – 20 kHz
Stosunek sygnał/szum: > 80 dB
Rodzaj akumulatora: litowo-polimerowy (22,2 Wh)
Zasilacz: 5 V/2,3 A
Wyjście do ładowania przez USB: 5 V / 2 A (maks.)
Czas odtwarzania muzyki: do 20 godzin (w zależności od poziomu głośności i rodzaju plików)
Czas ładowania akumulatora: 4,5 godziny
Wymiary (S x G x W): 213 x 87 x 88,5 mm
Waga: 800 gWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer